nr 1466 6596
Soffa
Hans Erik Johansson, tillskriven, Westbergs möbler Tranås. Längd: ca 205
Kondition: slitage, skador
Utrop: |
8.000 kr |
Såld: |
6.000 kr |
måndag 9 maj 2022 kl 19:52:42
Tid |
Kund |
Bud |
9/5 18:01:16